Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 21~23.05.2021

Piątek:

  • 09:00 – NTC – Trening 1
    • Mateusz Molik #7
  • 11:25 – IDM Superbike 1000 – Trening 1
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartlomiej Lewandowski #90
  • 11:25 – World SBK – Trening 1
    • Paweł Szopek #19
  • 12:05 – NTC – Trening 2
    • Mateusz Molik #7
  • 14:30 – IDM Superbike 1000 – Trening 2
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartlomiej Lewandowski #90
  • 15:10 – NTC – Trening 3
    • Mateusz Molik #7
  • 16:00 – World SBK – Trening 2
    • Paweł Szopek #19
  • 16:35 – Swift Cup Europe – Trening
    • Kamil Serafin #510, 1.4T
    • Aleks Sówka #586, 1.4T
    • Maciej Banaś #587, 1.4T
    • Julia Schayer #516, 1.6
    • Jakub Szablewski #566, 1.6
  • 17:25 – IDM Superbike 1000 – Trening 3
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartlomiej Lewandowski #90

Sobota:

  • 09:00 – NTC – Trening 4
    • Mateusz Molik #7
  • 10:20 – Swift Cup Europe – Kwalifikacje
    • Kamil Serafin #510, 1.4T
    • Aleks Sówka #586, 1.4T
    • Maciej Banaś #587, 1.4T
    • Julia Schayer #516, 1.6
    • Jakub Szablewski #566, 1.6
  • 10:25 – World SBK – Kwalifikacje
    • Paweł Szopek #19
  • 10:40 – IDM Superbike 1000 – Trening kwalifikacyjny 1
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartlomiej Lewandowski #90
  • 11:20 – NTC – Trening kwalifikacyjny 1
    • Mateusz Molik #7
  • 13:40 – Swift Cup Europe – Wyścig 1
    • Kamil Serafin #510, 1.4T
    • Aleks Sówka #586, 1.4T
    • Maciej Banaś #587, 1.4T
    • Julia Schayer #516, 1.6
    • Jakub Szablewski #566, 1.6
  • 14:00 – NTC – Trening kwalifikacyjny 2
    • Mateusz Molik #7
  • 14:50 – IDM Superbike 1000 – Trening kwalifikacyjny 2
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartlomiej Lewandowski #90
  • 15:15 – World SBK – Wyścig 1
    • Paweł Szopek #19
  • 17:25 – Swift Cup Europe – Wyścig 2
    • Kamil Serafin #510, 1.4T
    • Aleks Sówka #586, 1.4T
    • Maciej Banaś #587, 1.4T
    • Julia Schayer #516, 1.6
    • Jakub Szablewski #566, 1.6

Niedziela:

  • 09:35 – NTC – Wyścig 1
    • Mateusz Molik #7
  • 11:00 – Mistrzostwa Włoch GT – Wyścig (3-godziny)
    • Karol Basz #14
  • 11:05 – IDM Superbike 1000 – Wyścig 1
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartlomiej Lewandowski #90
  • 12:30 – World SBK – Wyścig 2
    • Paweł Szopek #19
  • 14:30 – NTC – Wyścig 2
    • Mateusz Molik #7
  • 15:20 – IDM Superbike 1000 – Wyścig 2
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartlomiej Lewandowski #90

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się na wpisach poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: