Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 14~16.05.2021

Piątek:

  • 09:00 – ADAC GT4 Germany – Trening 1
    • Robin Rogalski #32
  • 09:00 – GT Cup Open – Trening 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Daremko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
    • Andrzej Lewandowski #66
  • 09:30 – Renault Clio Cup Europe – Trening 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:00 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacpr Sztuka #37
  • 10:15 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 10:40 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:30 – International GT Open – Trening 2
    • Patryk Krupiński #88
  • 11:50 – Renault Clio Cup Europe – Trening 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 12:30 – ADAC TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:00 – ELMS – Trening 1
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 14:00 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacpr Sztuka #37
  • 14:30 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 14:55 – International GT Open i GT Cup Open – Trening 3
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Daremko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
    • Andrzej Lewandowski #66
  • 15:55 – ADAC GT4 Germany – Trening 2
    • Robin Rogalski #32
  • 16:00 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:05 – Renault Clio Cup Europe – Kwalifikacje 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 16:30 – ELMS – Trening dla kierowców „Bronze”
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 17:10 – ADAC TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 17:35 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Daremko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
    • Andrzej Lewandowski #66

Sobota:

  • 09:00 – Renault Clio Cup Europe – Kwalifikacje 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:00 – Włoska F4 – Kwalifikacje
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacpr Sztuka #37
  • 09:00 – ADAC TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:35 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #32
  • 10:00 – ELMS – Trening 2
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 10:30 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:05 – International GT Open – Kwalifikacje 1
    • Patryk Krupiński #88
  • 11:55 – GT Cup Open – Wyścig 1 (50 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Daremko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
    • Andrzej Lewandowski #66
  • 12:05 – Renault Clio Cup Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 12:40 – ADAC TCR Germany – Wyścig 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:40 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 1
    • Robin Rogalski #32
  • 14:00 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacpr Sztuka #37
  • 15:10 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 15:30 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41
  • 15:40 – Renault Clio Cup Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 15:50 – Euroformula Open – Wyścig 1 (16 okrążeń lub 35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1
    • Igor Waliłko #13
  • 16:45 – International GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Patryk Krupiński #88

Niedziela:

  • 09:00 – International GT Open i GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Daremko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
    • Andrzej Lewandowski #66
  • 09:00 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #32
  • 09:40 – ADAC TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:50 – Euroformula Open – Wyścig 2 (16 okrążeń lub 35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 10:50 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacpr Sztuka #37
  • 11:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 11:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 12:40 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 2
    • Robin Rogalski #32
  • 13:40 – International GT Open i GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Daremko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
    • Andrzej Lewandowski #66
  • 14:10 – ADAC TCR Germany – Wyścig 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 15:10 – Euroformula Open – Wyścig 3 (16 okrążeń lub 35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:10 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacpr Sztuka #37
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2
    • Igor Waliłko #13

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: