Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 07~09.05.2021

Piątek:

Sobota:

  • 09:00 – ESET Cup Series – Kwalifikacje 1
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 09:00 – FIM CEV Repsol – Trening kwalifikacyjny 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 09:30 – Alpine Elf Europa Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 09:35 – TCR Estern Europe – Kwalifikacje
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 10:40 – Francuska F4 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Adam Szydłowski #35
  • 10:40 – FIM CEV Repsol – Trening kwalifikacyjny 1 – ETC
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 11:00 – ESET Cup Series – Kwalifikacje Endurance
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
    • Łukasz Stolarczyk i Bartosz Groszek #53
  • 11:40 – Brytyjska F4 – Kwalifikacje
    • Roman Biliński #31
  • 12:15 – TCR Estern Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 12:55 – FIM CEV Repsol – Trening kwalifikacyjny 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 13:10 – ESET Cup Series – Wyścig 1 (25 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 13:10 – Alpine Elf Europa Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 14:00 – Renault Clio Cup Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 14:30 – RCN – Wyścig
    • Jacek Pydys #56
    • Jakub Glasse #341
    • Bartosz Palusko #344
  • 14:35 – FIM CEV Repsol – Trening kwalifikacyjny 2 – ETC
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 16:25 – Brytyjska F4 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 17:40 – ESET Cup Series – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
    • Łukasz Stolarczyk i Bartosz Groszek #53
  • 18:45 – 24h Nurburgring – Kwalifikacje 1
    • Jacek Pydys #87
    • Kuba Giermaziak #102
  • 19:00 – Francuska F4 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Adam Szydłowski #35

Niedziela:

  • 08:30 – 24h Nurburgring – Kwalifikacje 2
    • Jacek Pydys #87
    • Kuba Giermaziak #102
  • 10:15 – ESET Cup Series – Kwalifikacje 2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 10:40 – Francuska F4 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Adam Szydłowski #35
  • 11:20 – Renault Clio Cup Europe – Kwalifikacje 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 11:45 – TCR Estern Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 12:00 – 24h Nurburgring – Wyścig kwalifikacyjny (6 godzin)
    • Jacek Pydys #87
    • Kuba Giermaziak #102
  • 12:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig 1 – ETC
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 13:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 13:20 – Brytyjska F4 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 14:50 – ESET Cup Series – Wyścig 2 (25 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 15:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig 2 – ETC
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 17:30 – Brytyjska F4 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 17:50 – Renault Clio Cup Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: