Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 17~18.04.2021

Piątek:

  • 09:55 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 1
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski
  • 10:15 – TCR Estern Europe – Trening
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 10:55 – ESET Cup Series – Kwalifikacje 1 – GT, D5
    • Maciej Błażek
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:05 – GT4 European Series – Trening 1
    • Antoni i Piotr Chodzeń #33
  • 12:05 – Swift Cup Europe – Kwalifikacje
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
  • 13:10 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski
  • 13:15 – TCR Estern Europe – Kwalifikacje
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 13:30 – European Le Mans Series – Trening 1
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #11
  • 13:55 – ESET Cup Series – Wyścig 1 – GT, D5 (25 minut)
    • Maciej Błażek
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 14:20 – GT4 European Series – Trening 2
    • Antoni i Piotr Chodzeń #33
  • 16:30 – European Le Mans Series – Trening dla kierowców Bronze
    • Mateusz Kaprzyk #11
  • 17:50 – Swift Cup Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
  • 18:40 – ESET Cup Series – Kwalifikacje – Endurance

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje (90 minut)
    • Kuba Giermaziak #881
  • 08:30 – ESET Cup Series – Kwalifikacje 2 – GT, D5
    • Maciej Błażek
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 09:00 – European Le Mans Series – Trening 2
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #11
  • 10:40 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski
  • 10:45 – TCR Estern Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 11:35 – Swift Cup Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
  • 11:40 – GT4 European Series – Kwalifikacje
    • Antoni i Piotr Chodzeń #33
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • Kuba Giermaziak #881
  • 12:25 – ESET Cup Series – Wyścig 2 – GT, D5 (25 minut)
    • Maciej Błażek
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 14:00 – TCR Estern Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 14:00 – European Le Mans Series – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk #11
  • 14:20 – European Le Mans Series – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41
  • 16:05 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski
  • 16:35 – Swift Cup Europe – Wyścig 3 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
  • 17:25 – GT4 European Series – Wyścig 1 (60 minut)
    • Antoni i Piotr Chodzeń #33
  • 17:25 – ESET Cup Series – Wyścig – Endurance (60 minut)

Niedziela:

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli uznasz, że strona jest przydatna i chcesz nam postawić kawę / piwko i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj 😉