Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 23~25.10.2020

Kolejny dobry weekend dla Polaków:

  • Karol Basz i Andrzej Lewandowski: Świetny występ w kwalifikacjach Karola Basza, który wywalczył Pole Position do drugiego wyścigu, do tego zwycięstwo w klasyfikacji ProAm w pierwszym wyścigu oraz drugie miejsce w generalce i w ProAm w drugim. Ostatecznie chłopaki zostali w tym tygodniu Mistrzami Lamborghini Super Trofeo Europe w klasyfikacji ProAm na jedną rundę przed końcem sezonu!! Gratulujemy!!
  • Roman Biliński zaliczył kolejny dobry weekend z wizytą na podium zdobywając 3 miejsce w drugim wyścigu.
  • Marcin Jedliński zdominował kategorię samochodów GT3 w trakcie weekendu wyścigowego na Hungaroringu wygrywając wszystko co tylko się dało, czyli dwa wyścigi sprinterskie i wyścig długodystansowy. Gratulujemy !!
  • Bartłomiej Mirecki i Szymon Jabłoński zwyciężyli w klasyfikacji samochodów TCR (TC-3.5) w wyścigu długodystansowym i zapewnili sobie tytuł Mistrzów Europy Centralnej (FIA CEZ) w tej kategorii!!
  • Adam Rzepecki zdobywając w wyścigach dwa podia (oba za drugie miejsce) wywalczył w ten weekend tytuł V-ce Mistrza w Renault Clio Cup.
  • Paweł Wysmyk również pokazał się z dobrej strony zwyciężając w pierwszym wyścigu Clio Cup.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Lamborghini Super Trofeo:

  • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Q1 – 11/19 A. Lewandowski (2/3 w ProAm)
    • Q2 – 1/19 K. Basz (1/3 w ProAm)
    • R1 – 5/19 (1/3 w ProAm)
    • R2 – 2/19 (2/3 w ProAm)

British F4:

  • Roman Biliński #55 
    • Q1 – 10/12
    • Q2 – 10/12
    • R1 – 6/12
    • R2 – 3/12
    • R3 – 10/12

24h Spa:

  • Patryk Krupińśki #111
    • Q – 46/56 (9/12 w ProAm)
    • R – 50/56 (10/12 w ProAm)

TCR EE:

  • Szymon Ładniak #21
    • Q – 7/10
    • R1 – 7/10
    • R2 – 5/10
  • Łukasz Stolarczyk #53
    • Q – 4/10
    • R1 – 9/10
    • R2 – 8/10
  • Szymon Jabłoński #66
    • Q – 10/10
    • R1 – 8/10
    • R2 – 6/10

ESET V4 Cup – Renault Clio Cup:

  • Tomasz Rzepecki #2
    • Q – 4/8
    • R1 – 5/8
    • R2 – 6/8
  • Paweł Wysmyk #22
    • Q – 2/8
    • R1 – 1/8
    • R2 – 4/8
  • Adam Rzepecki #34
    • Q – 3/8
    • R1 – 2/8
    • R2 – 2/8

ESET V4 Cup – GT:

  • Jacek Zielonka #2
    • Q1 – 4/17 (2/2 w D5)
    • R1 – DNS
    • Q2 – DNS
    • R2 – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 6/17 (4/5 w GT3)
    • R1 – 5/17 (4/5 w GT3)
    • Q2 – 3/14 (2/5 w GT3)
    • R2 – 3/12 (3/5 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • R1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • Q2 – 1/14 (1/5 w GT3)
    • R2 – 1/12 (1/5 w GT3)
  • Piotr Wira #14 – nie wystartował

ESET V4 Cup – Endurance:

  • Jacek Zielonka, Jakub Litwin #2
    • Q – 6/21 (3/3 w DN5)
    • R – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 8/21 (5/6 w GT3)
    • R – 7/21 (5/6 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q – 3/21 (1/6 w GT3)
    • R – 3/21 (1/6 w GT3)
  • Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon #66
    • Q – 17/21 (5/7 w TCR)
    • R – 8/21 (1/7 w TCR)
  • Łukasz Stolarczyk, Bartosz Groszek #53
    • Q – 11/21 (1/7 w TCR)
    • R – 9/21 (2/7 w TCR)