Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR EE, ESET V4 Cup, FIA CEZ – Hungaroring

24.10 – 25.10 2020

[Aktualizacja – wyniki]

TCR EE:

  • Szymon Ładniak #21
    • Q – 7/10
    • R1 – 7/10
    • R2 – 5/10
  • Łukasz Stolarczyk #53
    • Q – 4/10
    • R1 – 9/10
    • R2 – 8/10
  • Szymon Jabłoński #66
    • Q – 10/10
    • R1 – 8/10
    • R2 – 6/10

ESET V4 Cup – Renault Clio Cup:

  • Tomasz Rzepecki #2
    • Q – 4/8
    • R1 – 5/8
    • R2 – 6/8
  • Paweł Wysmyk #22
    • Q – 2/8
    • R1 – 1/8
    • R2 – 4/8
  • Adam Rzepecki #34
    • Q – 3/8
    • R1 – 2/8
    • R2 – 2/8

ESET V4 Cup – GT:

  • Jacek Zielonka #2
    • Q1 – 4/17 (2/2 w D5)
    • R1 – DNS
    • Q2 – DNS
    • R2 – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 6/17 (4/5 w GT3)
    • R1 – 5/17 (4/5 w GT3)
    • Q2 – 3/14 (2/5 w GT3)
    • R2 – 3/12 (3/5 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • R1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • Q2 – 1/14 (1/5 w GT3)
    • R2 – 1/12 (1/5 w GT3)
  • Piotr Wira #14 – nie wystartował

ESET V4 Cup – Endurance:

  • Jacek Zielonka, Jakub Litwin #2
    • Q – 6/21 (3/3 w DN5)
    • R – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 8/21 (5/6 w GT3)
    • R – 7/21 (5/6 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q – 3/21 (1/6 w GT3)
    • R – 3/21 (1/6 w GT3)
  • Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon #66
    • Q – 17/21 (5/7 w TCR)
    • R – 8/21 (1/7 w TCR)
  • Łukasz Stolarczyk, Bartosz Groszek #53
    • Q – 11/21 (1/7 w TCR)
    • R – 9/21 (2/7 w TCR)

[Aktualizacja – wyniki]

Kilkunastu polskich kierowców będzie się ścigać na węgierskim Hungaroringu w ostatniej rundzie pucharów: ESET V4, FIA CEZ oraz serii TCR Estern Europe.

  • TCR
    • #53 Łukasz Stolarczyk / Volkswagen Golf GTI TCR
    • #66 Szymon Jabłoński / Hyundai i30 N TCR
  • GT
    • #14 Piotr Wira / Good Speed Racing Team / Mercedes GT GT4
    • #5 Stanisław Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #77 Marcin Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #2 Jacek Zielonka / BM Racing Team / Radical SR8
  • Clio
  • Endurance
    • #2 Jacek Zielonka, Jakub Litwin / Radical SR8
    • #5 Stanisław Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #77 Marcin Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #66 Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon / BM RACING TEAM / Hyundai i30 N TCR
    • #53 Stolarczyk Łukasz / BTC MASZYNY / VW Golf GTI TCR

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:45 – GT – Q1
    • 11:20 – Clio Cup – Q
    • 13:05 – TCR EE – Q
    • 15:10 – Clio Cup – R1
    • 16:00 – Endurance – Q
  • Sobota
    • 10:40 – GT – R1
    • 11:30 – TCR EE – R1
    • 13:30 – Endurance – R (60 minut)
    • 16:55 – GT – Q2
  • Niedziela
    • 10:40 – GT – R2
    • 12:20 – TCR EE – R2
    • 13:30 – Clio Cup – R2
Transmisja:

Źródła: cez-motorsport.com, eset-v4.com, easterneurope.tcr-series.com