Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 23~25.10.2020

Piątek:

  • 09:40 – Lamborghini Super Trofeo – Q1 & Q2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 10:00 – British F4 – FP1
    • Roman Biliński #55
  • 10:45 – ESET V4 Cup – GT – Q1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:20 – ESET V4 Cup – Clio Cup – Q
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Paweł Wysmyk #22
    • Adam Rzepecki #34
  • 13:05 – TCR EE – Q
    • Szymon Ładniak #21
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Szymon Jabłoński #66
  • 13:10 – Lamborghini Super Trofeo – R1
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 15:10 – British F4 – FP2
    • Roman Biliński #55
  • 15:10 – ESET V4 Cup – Clio Cup – R1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Paweł Wysmyk #22
    • Adam Rzepecki #34
  • 16:00 – ESET V4 Cup – Endurance – Q
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartłomiej Mirecki i Szymon Jabłoński #66
    • Marcin Jedliński #77
  • 18:20 – 24h Spa – Super Pole
    • Patryk Krupiński #111

Sobota:

  • 10:05 – British F4 – Q
    • Roman Biliński #55
  • 10:40 – ESET V4 Cup – GT – R1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:30 – TCR EE – R1
    • Szymon Ładniak #21
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Szymon Jabłoński #66
  • 12:50 – Lamborghini Super Trofeo – R2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 13:30 – ESET V4 Cup – Endurance – R (60 minut)
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartłomiej Mirecki i Szymon Jabłoński #66
    • Marcin Jedliński #77
  • 13:40 – British F4 – R1
    • Roman Biliński #55
  • 15:30 – 24h Spa – Wyścig – start
    • Patryk Krupiński #111
  • 16:35 – British F4 – R2
    • Roman Biliński #55
  • 16:55 – ESET V4 Cup – GT – Q2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:40 – ESET V4 Cup – GT – R2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
  • 12:20 – TCR EE – R2
    • Szymon Ładniak #21
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Szymon Jabłoński #66
  • 12:55 – British F4 – R3
    • Roman Biliński #55
  • 13:30 – ESET V4 Cup – Clio Cup – R2
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Paweł Wysmyk #22
    • Adam Rzepecki #34
  • 14:30 – 24 Spa – Wyścig – meta
    • Patryk Krupiński #111

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco.