Kategorie
Zakończone wydarzenia

25′ Winter Cup – Lonato, Włochy

13 – 16 luty 2020

Tor: South Garda Karting

Polscy zawodnicy (18):

Kategoria MINI (10 Polaków – łącznie 64 kierowców):

  • Marcin Fice
    • numer startowy: #400
    • zespół: Kuc Marek (Polska)
    • gokart: CRG, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Maciej Gładysz
    • numer startowy: #402
    • zespół: PAROLIN POLAND (Polska)
    • gokart: PAROLIN, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Iwo Beszterda
    • numer startowy: #409
    • zespół: PAROLIN POLAND (Polska)
    • gokart: PAROLIN, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Serafin Derzyński
    • numer startowy: #410
    • zespół: PAROLIN POLAND (Polska)
    • gokart: PAROLIN, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Franciszek Czapla
    • numer startowy: #414
    • zespół: PAROLIN POLAND (Polska)
    • gokart: PAROLIN, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Antoni Kosiba
    • numer startowy: #424
    • zespół: BAMBINI RACING (Polska)
    • gokart: PRAGA, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Oliwer Kobiela
    • numer startowy: #439
    • zespół: Szymański Andrzej (Polska)
    • gokart: ENERGY CORSE, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Rafał Paprota
    • numer startowy: #440
    • zespół: V CART (Polska)
    • gokart: ENERGY CORSE, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Jan Przyrowski
    • numer startowy: #453
    • zespół: AVracing (Włochy)
    • gokart: PAROLIN, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Marek Piórkowski
    • numer startowy: #467
    • zespół: V KART RACING (Polska)
    • gokart: ENERGY CORSE, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE

Kategoria OK Junior (2 Polaków – łącznie 84 kierowców):

  • Karol Pasiewicz
    • numer startowy: #328
    • zespół: TONY KART RACING TEAM (Włochy)
    • gokart: TONY KART, silnik: VORTEX, opony: LE CONT
  • Tymoteusz Kucharczyk
    • numer startowy: #337
    • zespół: BIREL ART RACING (Włochy)
    • gokart: KUBICA, silnik: TM RACING, opony: LE CONT

Kategoria OK (3 Polaków – łącznie 85 kierowców):

  • Marcel Kuc
    • numer startowy: #228
    • zespół: UNIQ Racing (Polska)
    • gokart: KR, silnik: IAME, opony: BRIDGESTONE
  • Jerzy Spinkiewicz
    • numer startowy: #239
    • zespół: UNIQ Racing (Polska)
    • gokart: KR, silnik: IAME, opony: BRIDGESTONE
  • Olaf Tyrakowski
    • numer startowy: #244
    • zespół: AMO RACING TEAM (Polska)
    • gokart: TONY KART, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE

Kategoria KZ2 (3 Polaków – łącznie 68 kierowców):

  • Franciszek Palmirski
    • numer startowy: #134
    • zespół: AMO RACING TEAM (Polska)
    • gokart: TONY KART, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Kacper Nadolski
    • numer startowy: #135
    • zespół: AMO RACING TEAM (Polska)
    • gokart: TONY KART, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE
  • Igor Lejko
    • numer startowy: #170
    • zespół: AMO RACING TEAM (Polska)
    • gokart: TONY KART, silnik: VORTEX, opony: BRIDGESTONE

Harmonogram:

  • 13.02.2020r. (czwartek) – Treningi
  • 14.02.2020r. (piątek) – Treningi kwalifikacyjne i wyścigi eliminacyjne (Heat)
  • 15.02.2020r. (sobota) – Wyścigi eliminacyjne (Heat)
  • 16.02.2020r. (niedziela) – Półfinały (Super Heat) i Finały:
    • 12:10 – półfinały MINI
    • 12:50 – półfinały OK
    • 13:30 – półfinały OKJ
    • 14:10 – półfinały KZ2
    • 15:05 – finał MINI
    • 15:35 – finał OK
    • 16:05 – finał OKJ
    • 16:35 – finał KZ2

Wydarzenie można śledzić na stronie organizatora:

www.southgardakarting.it

Źródła: southgardakarting.it